Jubileusz pięćdziesięciolecia Instytutu Inżynierii Lądowej Politechniki Poznańskiej 1970-2020

Okładka książki. Przedstawia budynek Instytutu Inżynierii Lądowej Politechniki Poznańskiej
ISBN
978-83-7775-674-4
Rok wydania: 
2020
Wydanie: 
I
Status: 
dostępna
Strony: 
236

Pobierz Jubileusz pięćdziesięciolecia Instytutu Inżynierii Lądowej Politechniki Poznańskiej 1970-2020

Instytut Inżynierii Lądowej został utworzony 1 września 1970 r. na mocy dekretu Rektora Politechniki Poznańskiej. W 2020 r. minęło 50 lat istnienia i aktywnej działalności Instytutu. Okrągły jubileusz jest doskonałą okazją do podsumowania jego pięknej historii, wspomnienia wybitnych postaci z nim związanych, licznych sukcesów odniesionych przez pracowników w działalności naukowej, dydaktycznej oraz inżynierskiej, a także do przedstawienia obecnego stanu kadry i jej najnowszych osiągnięć badawczych.
Wyrażam nadzieję, że niniejsza monografia pozwoli Szanownym Czytelnikom przywołać miłe wspomnienia, a także dowiedzieć się nieco więcej o działalności Instytutu, którym mam zaszczyt kierować od 1 września 2020 r.

- Mieczysław Słowik

 

 

Publikacja nieprzeznaczona do sprzedaży.

Zezwala się na korzystanie na warunkach licencji Creative Commons Uznanie autorstwa - na tych samych warunkach 4.0 (znanej również jako CC-BY-SA) dostępnej pod adresem https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/ lub innej wersji językowej tej licencji, lub którejkolwiek późniejszej wersji tej licencji opublikowanej przez organizację Creative Commons.